×zamknij
Projekty domów
Moje projekty domów
Projekty domów Pompy ciepła Słownik terminów

Gotowe projekty domów

Regulamin Forum

 1. Forum dyskusyjne serwisu Domeria służy do wymiany poglądów, opinii, komentarzy, zdjęć i doświadczeń internautów na tematy związane z prezentowanymi w serwisie projektami, ich realizacją, oraz na inne tematy wiążące sie z branżą budowlaną.
 2. Osoby wypowiadające się na forum nie mają obowiązku uprzedniej rejestracji i logowania. Za zamieszczenie wypowiedzi, jej autorowi nie przysługuje wynagrodzenie.
 3. Nicki użytkowników forum nie mogą mieć charakteru komercyjnego. Nicki o takich treściach będą usuwane.
 4. Compass ISN właściciel serwisu Domeria nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczanych przez internautów na forum, którzy publikują je wyłącznie we własnym imieniu i na własną odpowiedzialność.
 5. Administrator forum ma prawo do usuwania całości lub części wypowiedzi, jeśli nie spełniają one wymogów regulaminu, w szczególności, gdy:
  • naruszają regulamin
  • naruszają prawo prasowe i prawo autorskie
  • naruszają dobra osobiste, dobre obyczaje, zawierają treści wulgarne lub obraźliwe
  • zawierają treści niezgodnych z tematyką serwisu i forum
  • zawierają linki do zewnętrznych stron www
  • zawierają treści reklamowe, handlowe lub komercyjne
 6. Administrator forum jest uprawniony do blokowania bez podawania uzasadnienia uczestnictwa w nim osób naruszających postanowienia regulaminu.
 7. Użytkownicy forum wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie ich wypowiedzi w innych częściach serwisu, oraz w materiałach reklamowo-marketingowych Compass ISN.